Кошик
1817 відгуків
У нас бесплатная доставка при покупке от 1000 грнЗаказать!
Інтернет-магазин "Мельница-рукодельница"
+380637652340
+380660529410

Папір тишею в аркушах

Папір тишью, або як він ще відомий папірусний папір, це дуже тоненькі майже прозорі листи. Застосування такого паперу дуже велике, тому що він приємний на дотик і може бути самих різних кольорів. Це один з основних матеріалів для всілякого декору.
Папір виготовляється з породи хвойних дерев, потім вона вибілюється і тільки потім забарвлюється в певний колір. Незважаючи на те, що папір дуже тонкий, на нього можна наносити всілякий принт, логотипи або інші фірмові знаки.
У нашому інтернет-магазині "Мельница-рукодельница" представлений величезний асортимент паперу тишью в листах. Перевага саме листового паперу полягає в тому, що немає необхідності купувати цілий рулон і відрізати від нього шматочок. Таким чином покупка в листах більш вигідна.

Для чого використовується папір тишью.

Сфера застосування папірусного паперу дуже обширна. Однак найбільшою популярністю вона користується в упаковці букетів, подарунків і декупажу. Такий папері легко надається будь-яка форма, що дозволяє створювати найрізноманітніші композиції, а також вона прекрасно поєднується з іншими видами більш щільних паперів.

Нерідко такий папір використовують в оформленні весільних або інших церемоній. Завдяки величезній кількості квітів її можна підібрати в будь-який тон і створити гарні і повітряні композиції.

Догляд за папером.

Як і будь-яка інша папір, папір тишею дуже боїться води і вологи. Тому її слід зберігати в сухому захищеному місці, а також подалі від сонячних променів. Такий папір може вигоряти.

Телефонуйте на зазначені номери і наші консультанти дадуть відповідь на всі ваші запитання. Не обмежуйте себе у творчості і втілюйте всі свої ідеї, а папір тишью стане вам відмінним матеріалом для цього.