Кошик
1817 відгуків
У нас бесплатная доставка при покупке от 1000 грнЗаказать!
Інтернет-магазин "Мельница-рукодельница"
+380637652340
+380660529410
 • picture 1

  Шпильки

  Існують інструменти, без яких неможливо уявити той чи інший процес. Так в'язання неможливо без спиць або гачка, малювання без пензля і фарб, а шиття без голки. Але є ще один маленький і часом непомітний інструмент, який виконує важливу функцію - це шпилька.

  Шпильки застосовуються в основному в шиття. З їх допомогою можна сколоти елементи одягу при примірці. Однак сьогодні такий інструмент знайшов своє застосування і в інших галузях творчості.

  У нашому інтернет-магазині "Млин-Рукодільниця" ви зможете знайти шпильки різних форм, кольорів і розмірів.

  Шпилька може стати відмінною заготівлею для оригінального прикраси. Прикріпивши її на квітку, вирізку з фетру або бант зі стрічки ви отримаєте оригінальне доповнення і прикраса до свого образу. А прикріпивши намистини або камені ви отримаєте оригінальну брошка.

  Маленькі булавочки з кольоровими кульками на кінці можуть послужити вам красивими гвоздиками для кріплення на стіну фотографій або малюнків вашого малюка.

  Застосовувати шпильки варто акуратно і не давати в руки маленьким дітям. Їй можна легко вколотися і проковтнути. Тому якщо ви використовуєте шпильки в підробках разом зі своїм малюком, робіть це акуратно і завжди під вашим наглядом.

  Не обмежуйте свої фантазії і не використовуйте шпильку, щоб тільки щось скріпити. Створюйте свої унікальні прикраси й інші підробки. Шпилька точно стане вашим вірним другом і помічником у творчості.

   

  Існують інструменти, без яких неможливо уявити тієї чи інший процес. Так в'язання неможливо без спиць або гачка, малювання без пензля і фарб, а шиття без голки. Але є ще один маленький і годиною непомітний інструмент, який виконує важливу функцію - це шпилька.
  Шпильки застосовуються в основному в шиття. З їх допомогою можна сколоти елементи одягу при примірці. Однак сьогодні такий інструмент знайшов своє застосування і в інших областях творчості.

  У нашому інтернет-магазині "Млин-рукодільниця" ві зможете знайте шпильки різних форм, кольорів і розмірів.

  Шпилька може стати відмінною заготівлею для оригінального прикраси. Прикріпивши її на квітку, вирізку з фетру або бант зі стрічки ви отримаєте оригінальне доповнення і оздоба до свого образу. А прикріпивши намистини або камені ви отримаєте оригінальну брошку.
  Маленькі булавочки з кольоровими кульками на кінці можуть послужити вам красивими гвоздиками для кріплення на стіну фотографій або малюнків вашого малюка.

  Застосовувати шпильки варто акуратно і не давати в руки маленьким дітям. Їй можна легко вколотися і проковтнути. Тому якщо ви і використовуєте шпильки в підробках разом зі своїм малюком, робіть це акуратно і завжди під вашим наглядом.

  Не обмежуйте свої фантазії і не використовуйте шпильку тільки щоб щось скріпити. Створюйте свої унікальні прикраси та інші підробки. Булавка точно стане вашим вірним другом і помічником у творчості.